Menu

Novovzniknutá firma AUTO PREVER, s.r.o. je síce nováčikom na trhu, ale môže sa pochváliť  bohatými skúsenosťami svojich pracovníkov, ktorí  stáli u zrodu firmy Car Detect, spol. s r.o.  a počas celej doby jej fungovania boli aj pri zmenách manažmentu. Sú nie len odborníkmi vo svojom obore, ale za ich prácou stoja bohaté pätnásť ročné skúsenosti, ochota pomôcť, poradiť pri kúpe Vášho vozového parku. Jednou z týchto spolupracovníkov  je administrátorka spracovávania a preverovania dát vozidiel Daniela Tlaskalová, ktorá je známa a jej meno sa skloňuje vo všetkých leasingových spoločnostiach, autobazároch a je devízou kvality, ktorá bola preverená 15 ročnou spoluprácou s firmou Car Detect spol. s r.o..

Strážte si svoje investície , aby ste sa neocitli v situácii, kde  by ste  svojou neopatrnosťou mohli prísť o majetok a aj o financie. Preverte svoje vozidlo, ktoré po preverení našou firmou bude len Vaše, nebudete sa s ním deliť s exekútorom, nebude Vám hroziť súdna úschova a informácie o vozidle Vám môžu ušetriť aj pár drobných vo Vašej peňaženke. 

Nekupuj mačku vo vreci, daj pri svojej investícii na profesionálov, ktorí rozplynú Vaše obavy a poskytnú Vám obraz o predmete kúpy vozidla.

Ak nechceš mať auto iba dneska,
pred kúpou oslov AUTOPREVER.SK